Kontakt

Vážené klientky, vzhľadom kritickú epidemiologickú situáciu a zákaz vychádzania platný od 1.1. až do odvolania žiaľ laktačné poradenstvo neposkytujem.

Osobné poradenstvo pri dojčení poskytujem u vás doma v Stupave, v okolitých obciach smerom na Záhorie – Zohor, Vysoká pri Morave, Láb, Plavecký Štvrtok, Lozorno,  Jablonové, v Borinke, Marianke a v okrajových častiach Bratislavy – Záhorská Bystrica, Devínska Nová Ves, Dúbravka, Lamač. Mamičkám zo vzdialenejších miest a z ostatných častí Bratislavy som v dohodnutom termíne k dispozícii u mňa v poradni v Stupave. Orientačné časy poradenstva – pracovné dni o 8:00, 10:00 a 12:00 +/- 30 min.v závislosti od lokality a trvania predchádzajúcej poradenskej návštevy. 

Telefonické konzultácie nadväzujúce na osobné stretnutie PO-PIA v čase 15:30 – 16:30.

Kontaktovať ma môžete telefonicky na čísle: 0903 031 179.

Kontaktovať ma môžete tiež e-mailom na: vnaruci(@)gmail.com, kde stručne popíšete o čo máte záujem. Na základe neho si dohodneme osobné stretnutie.

Poradenstvo cez telefón, e-mail a správy bez osobného stretnutia neposkytujem. Pri problémoch s dojčením musím dojčenie vidieť, to žiaden opis nenahradí, preto je telefón, e-mail, sms a messenger naozaj len forma kontaktu, nie pomoci.

Rada vám poradím nielen s dojčením, ale aj s nosením, viazaním šatky, výberom šatky a ergonomického nosiča.

Prečítajte si praktické informácie o tom, ako prebieha osobné poradenstvo pri dojčení.