Kontakt

Osobné poradenstvo pri dojčení poskytujem v Stupave, v okolitých obciach smerom na Záhorie, Borinke, Marianke a v okrajových častiach Bratislavy – Záhorská Bystrica, Devínska Nová Ves, Devín, Dúbravka, Lamač. Mamičky zo vzdialenejších miest a z Bratislavy môžu po dohode prísť ku mne do poradne v Stupave. Orientačné časy poradenstva – pracovné dni o 8:00, 10:00 a 12:00 +/- 30 min.v závislosti od lokality a trvania predchádzajúcej poradenskej návštevy. Rada vás privítam aj na pravidelných stretnutiach podpornej skupiny dojčenia v Stupave.

Kontaktovať ma môžete telefonicky na čísle: 0903 031 179.

Kontaktovať ma môžete tiež e-mailom na: vnaruci(@)gmail.com, kde stručne popíšete o čo máte záujem. Na základe neho si dohodneme osobné stretnutie. Chcem upozorniť, že vyslovene e-mailové poradenstvo neposkytujem. Pri problémoch s dojčením musím dojčenie vidieť, to žiaden opis nenahradí, preto e-mail je naozaj len forma kontaktu, nie pomoci.

Skype poradenstvo (s použitím kamery) poskytujem v prípade, že mamička nemá možnosť stretnúť sa osobne s poradkyňou pri dojčení (žiadna nepôsobí v mieste, kde mamička býva, alebo sa z rôznych dôvodov nevie so žiadnou spojiť,  býva v zahraničí a podobne. Poradenstvo cez skype nedokáže úplne nahradiť osobné stretnutie, no predsa len umožňuje mamičku pri dojčení aspoň trochu vidieť a poradiť jej lepšie ako len telefonicky, či e-mailom. V prípade záujmu o poradenstvo cez skype ma, prosím, kontaktujte najskôr e-mailom, alebo telefonicky, aby sme si dohodli termín a presný čas.

Rada vám poradím nielen s dojčením, ale aj s nosením, viazaním šatky, výberom šatky a ergonomického nosiča.

Prečítajte si praktické informácie o tom, ako prebieha osobné poradenstvo pri dojčení.

Údaje o dodávateľovi služieb a ochrana osobných údajov:

Mgr. Svetlana Podhorcová – Lana

Jána Ondruša 2798/17B, 900 31  Stupava

IČO: 37560867, DIČ: 1044226788, Číslo živn.registra: 101-20016, okresný úrad Malacky

Dodávateľ pri spracovaní osobných údajov postupuje v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. na ochranu osobných údajov.