Cenník

Stupava

okolité obce smerom na Záhorie – Zohor, Vysoká pri Morave, Láb, Plavecký Štvrtok, Lozorno,  Jablonové, Borinka, Marianka a Bratislava – Záhorská Bystrica, Devínska Nová Ves, Dúbravka

Malacky, Kostolište, Záhorská Ves, Jakubov, Pernek, Kuchyňa

(prosím napíšte mi e-mail, dohodneme si termín, obvykle to bývajú pondelky alebo stredy doobeda, ale operatívne viem aj iné dni a pokiaľ nemáte možnosť mať doobeda asistenciu ďalšej osoby – pri online video poradenstve je to nevyhnutné – tak si dohodneme čas podľa potreby)

Viac si o online poradenstve môžete prečítať tu. Prosím, myslite pri rezervácii termínu na to, že je k nemu potrebná ešte jedna osoba, ktorá vám bude držať telefón tak, aby som videla na dojčenie.

Termín osobného aj online poradenstva si môžete rezervovať telefonicky na čísle 0903 031 179 v pracovných dňoch medzi 9:00 a 12:00 alebo emailom na: vnaruci(@)gmail.com. 


Prečítajte si praktické informácie o tom, ako prebieha osobné poradenstvo pri dojčení.

____________________________________________________

Ak dlhodobo dojčíte s pomocou laktačnej pomôcky, cievky (1,30€/ks) aj skúmavky (0,60€/ks) si môžete dokúpiť u mňa, napíšte mi prosím alebo zavolajte, koľko potrebujete a aký spôsob doručenia vám vyhovuje (osobný odber v Stupave, Slovenská pošta – doporučený list +3,50€, Packeta výdajné miesto +4€)

____________________________________________________

Údaje o dodávateľovi služieb a ochrana osobných údajov:
Mgr. Svetlana Podhorcová – Lana, Karpatská 48, 900 31  Stupava
IČO: 37560867, DIČ: 1044226788, Číslo živn.registra: 101-20016, okresný úrad Malacky