Kontakt

Osobné poradenstvo pri dojčení poskytujem u vás doma v Stupave, v okolitých obciach smerom na Záhorie – Zohor, Vysoká pri Morave, Láb, Plavecký Štvrtok, Lozorno,  Jablonové, Malacky, Kostolište, Záhorská Ves, Jakubov, Pernek, v Borinke, Marianke a v okrajových častiach Bratislavy – Záhorská Bystrica, Devínska Nová Ves, Dúbravka, Lamač. Ak ste zo vzdialenejších lokalít, je možné aj poradenstvo u mňa v Stupave. Aktuálne chodím na osobné poradenstvá obvykle v utorky a štvrtky od 8:00 do 12:00h.

Termín online poradenstva je tiež potrebné si vopred dohodnúť.

TERMÍN PORADENSTVA SI MÔŽETE REZERVOVAŤ TELEFONICKY NA ČÍSLE: 0903 031 179 v pracovných dňoch medzi 9:00 a 12:00, E-MAILOM NA: vnaruci(@)gmail.com, príp. správou cez FACEBOOK.

——————————————————————————————–

Poradenstvo cez správy a e-mail neposkytujem. Pri problémoch s dojčením musím dojčenie vidieť, to žiaden opis nenahradí, preto je telefón, e-mail, sms a messenger naozaj len forma kontaktu, nie pomoci.

Online poradenstvá s použitím kamery prebiehajú cez WhatsApp (príp. inú aplikáciu, ak WhatsApp nepoužívate).

Ak sa chcete len telefonicky poradiť o niečom, čo nevyžaduje zhodnotenie dojčenia pri osobnom poradenstve, ponúkam vám možnosť telefonickej konzultácie v trvaní 30 minút. Telefonické konzultácie poskytujem v obvykle v pondelky a stredy doobeda, operatívne ale aj v iných časoch podľa dohody, cena je 10€.

——————————————————————————————–

Rada vám poradím nielen s dojčením, ale aj s nosením, viazaním šatky, výberom šatky a ergonomického nosiča.

Prečítajte si praktické informácie o tom, ako prebieha osobné poradenstvo pri dojčení.

Návrat hore